...:::انجمن مهندسی مدیریت پروژه:::...

براي مشاهده بهتر موضوعات از فيلتر شكن استفاده كنيد

کتاب مدیریت پروژه: 24 درس براى انواع پروژه‌ها
ساعت ٥:٥۳ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/٢/٢٦   کلمات کلیدی: 24 درس براى انواع پروژه‌ها ،کتاب مدیریت پروژه

 

  کتاب مدیریت پروژه: 24 درس برای انواع پروژه‌ها، ترجمه‌ای از مجموعه‌ی پرطرفدار McGraw-Hill Professional Education با عنوان Project Management: 24 Lessons to Help You Master any Project می‌باشد که در 24 درس، مهارت‌های پایه‌ای لازم برای موفقیت در مدیریت پروژه را با زبان بسیار ساده تبیین می‌کند. مدیریت پروژه : 24 درس برای کنترل انواع پروژه

نویسنده   (Ga ry R. Heerkens) در مقدمه‌ی کتاب به ذکر قابلیت‌های مدیریت پروژه
می‌پردازد و با برشمردن گوشه‌ای از درایت‌های لازم مدیران پروژه، علم و هنر بودن مدیریت پروژه را نتیجه‌گیری می‌کند. آنگاه هر یک از این دو جنبه را توصیف و تشریح می‌کند. کتاب برخی از اصول این دو جنبه را پوشش داده است که کمکی برای پرورش قابلیت‌های ضروری تبدیل شدن به به یک مدیر پروژه خوب می‌باشد.

 

مشخصات کتاب

تعداد صفحه 112

نشر: آدینه 1388

شابک  978-964-8313-116

قطع کتاب : رقعی

وزن : 350 گرم

 

ادامه مطالب

 


 
انتگرال دوگانه
ساعت ۳:۱۱ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/٢/۱٢   کلمات کلیدی: انتگرال دوگانه ،حل مسائل انتگرال2

 

 

انتگرال دوگانه یکی از مباحث مطرح شده در برخی از واحد های دانشگاهی است به عنوان مثال دانشجویان مهندسی در درس ریاضی عمومی 2 با این مبحث آشنامیشوند و همچنین برای کنکور کارشناسی ارشد هم باید این مبحث را مطالعه کرد به همین دلیل برای شما جزوه ای را تهیه کرده ام که از پرتال جامع مهندسی در وبلاگ مهندسی قرار داده ام و  شامل حل مسائلی در انتگرال دوگانه میباشدکه موارد مطرح شده در این جزوه به شرح زیر است

1-     رسم ناحیه انتگرال گیری

2-     محاسبه انتگرال دوگانه در مختصات دکارتی

3-     محاسبه انتگرال دوگانه در مختصات قطبی

4-     محاسبه انتگرال دوگانه با استفاده از تغییر و متغییر

5-     محاسبه انتگرال دوگانه غیر عادی

6-     محاسبه حجم با استفاده از انتگرال دوگانه

7-     محاسبه سطح رویه و انتگرال رویه ای

این کتاب 60 صفحه ای 4 مگابایت حجم دارد

 

دانلود از سرور مستقیم پرتال

 

 

 

 

 

 

 


 
نما در معماری ها
ساعت ۱:٠٤ ‎ب.ظ روز یکشنبه ۱۳۸٩/٢/۱٢   کلمات کلیدی: نما در معماری ،نماهای پشت و جلوی ساختمان


نما در معماری

در سال‌های اخیر، با تاکید بیشتر بر اهمیت فضاهای عمومی و ارزش زندگی شهری، نما اهمیت دوباره‌ای یافته است. نما، عنصری است که درون ساختمان را از بیرون و فضای خصوصی را از فضای عمومی جدا می‌کند و نشان‌دهنده موقعیت فرهنگی سازندگان ساختمان، میزان نظم طرح ساختمان، امکانات، ذوق تزیین و خانه‌آرایی طراح و مالک به شمار می‌رود.

نماهای پشت و جلوی ساختمان از یک‌سو دارای نمود اجتماعی و از سوی دیگر نمود مشخص ساکنان خود هستند، بنابراین نمای هر ساختمان باید هم با فضای عمومی همبستگی داشته باشد و هم بتواند حجم داخلی ساختمان را بیان کند.

اگر به نمای ساختمان واحدی، بدون در نظر گرفتن نمای دیگر ساختمانها فکر شود، همگونی نمای شهری در کلیت از بین می‌رود؛ بنابراین در صورتی می‌توان تناقض بین جنبه شهری و بیان فردی نما را از بین برد که ساختمان جزیی از شهر در نظر گرفته شود و ارتباطات آن با محیط اطراف چند جانبه باشد.

نمای رو به کوچه و خیابان، باید تابع عوامل همبستگی بین نماهای اطراف باشد. اما در عین حال بر اساس ترکیبی از اجزاء مختلف بر حسب عملکرد، ابعاد و مصالحشان شخصیت خاص خود را دارد.

چند نکته درباره نما.... !!!!!     ادامه مطالب

منبع: سایت خانه طراحی


 
دو فایل پاورپوینت
ساعت ٦:٥٥ ‎ب.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/٢/۱۱   کلمات کلیدی:

 

 

امروز با دو فایل پاورپوینت در خدمتتون هستم!!!!

با موضوعات :


1-    شرح کامل و توصیف مدرسه عمادیه گرگان ( توصیف بنا،موفعیت جغرافیایى و توصیف بخش هاى معمارى) همراه با عکس هایى از بخش هاى مختلف این ساختمان و عکس هایى از مراحل ساخت ماکت این بنا .

تحقیق و ساخت پاورپوینت: احمد قربانى

ساخت ماکت: امیر قربانى ( براى سفارش ساخت ماکت در قسمت نظرات با وبلاگ مهندسى در تماس باشید ...)

 Download

 

٢-  شرح کامل مقاله ایى در زمینه  "مدیریت و تشکیلات کارگاهى " همراه با تمام جزییات.

تهیه و تنظیم این اثر: آقای مهندس کاشانى ( از اساتید پیشین دانشگاه پیام نور و حال دانشگاه آزاد و عضو سازمان نظام مهندسی گرگان)

ِDownload

 


 

فایل ها بصورت زیپ شده می باشند.

رمز عبور: www.projectme.persianblog.ir

از نصب powerpoint2007 در سیستم خود مطمئن شوید !!!!

 

 

 

 

 

 

 


 
رزومه چیست؟
ساعت ۱:٢٧ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/٢/٤   کلمات کلیدی:

 

 

رزومه چیست؟
رزومه متنی است چند صفحهای حاوی اطلاعات و مشخصات که شما باید قبل از مصاحبه در اختیار کارفرمایان قرار دهید تا آنان امکان یابند ارزیابی اولیه ای از تواناییهای شغلی شما داشته باشند. در واقع رزومه باید تصویری ذهنی از شما و فعالیتهای شغلیتان به خواننده ارائه کند. از این حیث رزومه جنبهای تبلیغاتی دارد بدین ترتیب که ویژگیهای مؤثر و مفید خود را در اختیار کارفرما قرار میدهید و به نوعی سعی میکنید تا وی را متقاعد کنید که از بین چندین داوطلب، شما را برای شرکت در مصاحبه انتخاب کند. رزومه باید به طور مثبتی مهارتها و تواناییهای شما را نشان دهد. رزومه در عین حال که باید کاملاً صادقانه باشد، در آن جایی برای تعارفات و شکسته نفسی نیست.
رزومه زندگینامه، شرح گذشته و یا حال شما نیست (هر چند که قسمت عمده آن مربوط به سوابق کاریتان میشود). اولین هدف رزومه جلب توجه کارفرماست. بنابراین در هر جملهای که مینویسید باید سعی کنید به نوعی علاقه و توجه خواننده را جلب کنید. یک رزومه خوب میتواند کلید موفقیت شما در امر کاریابی باشد. به آن از دید انجام وظیفه نگاه نکنید: نوشتن رزومه با پر کردن فرم ثبت نام فرق میکند!


چگونه یک رزومه مناسب بنویسیم؟ 
ادامه مطالب

 


 
دانشگاههای ارائه دهنده رشته مدیریت اجرایی
ساعت ۱٢:٥٥ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/٢/٤   کلمات کلیدی:

*** لیست مراکزى که کارشناسى ارشد مهندسى اجرایى را ساپورت می کنند !!! همراه با تعداد دانشجوى ورودی در سال هاى  86،87،88***

براى مشاهد لیست ذکر شده به ادامه مطالب مراجعه کنید .

 

 


 
مقایسه رتبه و محل قبولی داوطلبان مدیریت اجرایی در کنکور کارشناسی ارشد 88
ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ روز شنبه ۱۳۸٩/٢/٤   کلمات کلیدی:

مقایسه رتبه و محل قبولی داوطلبان مدیریت اجرایی در کنکور کارشناسی ارشد سال 1388

برای مشاهده لیست مورد نظر به ادامه مطالب مراجعه کنید ../